Skip to content

Utrudnienie z pomysł em na podarunek, czyli jak usatysfakcjonować jubilat.

Przychodzi zazwyczaj taki dzień w roku, kiedy nasz kolega bądź przyjaciel obchodzi swoje urodziny. Wtedy natychmiastowo nie możemy wpaść na pomysł, co on chciałby dostać. Dopytujemy innych o jakieś idee, ale zazwyczaj oni też nie są w stanie coś wymyślić. Jednak teraz sklepy oferują różne dekoracje, które mogą być stosowane się jako idea na prezent.

Przychodzi zazwyczaj taki dzień w roku, kiedy nasz bliski bądź przyjaciel organizuje swoje urodziny. Wtedy natychmiastowo nie możemy wymyślić, co on pragnie otrzymać. Dopytujemy innych o jakieś pomysł, ale niekiedy oni też nie mogą coś wymyślić. Jednak teraz sklepy proponują różne dekoracje, które mogą być stosowane się jako koncepcja na podarunek.

Grawerowanie na butelce i statuetkach
Autor: jenny downing
Źródło: http://www.flickr.com

Z pewnością w większości przypadków to zależy od solenizanta i jej gustu. wciąż możemy kupić jakiś drobiazg, ale nie chcemy, aby został on za parę chwil wyrzucony. Od czasu do czasu musi być to coś unikatowego.

Ciekawy wpis? Jeśli tak uważasz, kliknij bez ociągania tutaj, ponieważ te materiały z pewnością też są warte zerknięcia (http://www.pkrajewski.pl/wnetrza/)!

Idealnym koncepcją są statuetki grawerowane. Można je obecnie niekiedy kupić w sklepie papierniczym. Zależnie od uroczystości można zamówić niezwykle osobisty grawer np. Z okazji konkretnych urodzin i wypisać najważniejsze osiągnięcia. Z tego na pewno jubilat będzie zachwycony i do tego postawi to sobie na widocznej półce, aby mogli go podziwiać inni domownicy. Idei jest wiele, jednak należy je zrealizować, a nie wszyscy mają taką motywację. Do świetnych idei możemy zaliczyć skok ze spadochronem czy jazda monster truckiem. Niestety nie każdego stać na takie atrakcje. Istotne jest to, iż liczy się gest i wspomnienie. Dobry ideą jest też grawer laserowe grawerowanie na butelce. Najczęściej robi się go na butelce z whisky. Zamówienia na grawer są realizowane najczęściej przez Internet. Trzeba uzupełnić formularz w jaki sposób ma być wykonany grawer, format oraz czcionka. Istotne jest też przesłanie oświadczenia o pełnoletniości, jeśli chodzi o butelkę wina albo whisky. Dana firma kupuje butelkę, którą wybierzemy i opiszemy. Następnie otrzymujemy informację ile dokładnie kosztowała. Później przedsiębiorstwo wysyła nam całkowity koszt. Jeżeli opłata dojdzie na konto firma wykonuje grawer i wysyła. Jest to koncepcja bardziej dla mało pomysłowych, jednak dużo pomysłodawców nawet nie wie, że coś takiego można zrobić.

Pamiętajmy, że pomysłów jest wiele, ale czasu jednak nieraz jest mało. Dlatego też opracowujmy wcześniej, a z pewnością bez stresu będziemy mogli coś zorganizować tak, aby solenizant był zadowolony.